01

Pacient vloží kartu

  • Příchod pacienta

Pacient ihned po příchodu do čekárny vloží jakýkoliv osobní doklad (kartička zdravotní pojišťovny, občanský či řidičský průkaz i jiné) zcela libovolným způsobem do terminálu Evipa. Terminál doklad nasnímá a údaje zpracuje.

Obsluha je dokonale jednoduchá a zvládne ji každý pacient.

Údaje z dokladů jsou digitalizovány a doplněny o informace jako jsou čas příchodu, důvod návštěvy a délka čekání. Následně jsou šifrovaně distribuovány do příslušné fronty na počítač do ordinace lékaře.

02

Zvolí důvod návštěvy

  • Výběr z možností

Vyšší verze terminálu Evipa umožňují upřesnit důvod návštěvy. Varianta PLUS pomocí voleb na tlačítkovém panelu. Verze TOUCH a MARY ANN plně dotykovým prostředím s rozšířenými možnostmi pro výběr důvodu návštěvy.

Verze ONE tuto možnost nenabízí.

Tlačítka i rozložení dotykové obrazovky lze zcela přizpůsobit potřebám konkrétního lékaře, ordinace či kliniky. Nabízí se více úrovňové volby i jazykové mutace. 

03

Pacient se může usadit

  • Úspěšné přihlášení

Pacientovi se vrací doklad s informací, že byl úspěšně přihlášen, v ordinaci o něm už vědí a může se v klidu posadit. V případě Evipy MARY ANN pacient obdrží i lístek s pořadovým číslem. To je kouzlo vědomého čekání.

Celý proces je velmi jednoduchý a intuitivní. Pacienti nejvíce oceňují, že už o nich v ordinaci vědí a mají zajištěno spravedlivé pořadí.

04

Mám přehled

Vy máte všechny informace o čekajících pacientech na jednom místě a kdykoliv na očích.
Co vše díky automatickému přihlášení víte?
Počítač s evidencí příchozích pacientů

05

Vyberte si svoji ideální Evipu

Žena vkládající kartičku zdravotní pojišťovny do terminálu Evipa
  • Modely Evipy

Vybrat si ten správný systém evidence příchozích pacientů může mít klíčový vliv na efektivitu a plynulost provozu vašeho zdravotnického zařízení. S různými verzemi od tlačítkových po dotykové a s funkcí tisku identifikátorů, Evipa přináší nejdokonalejší technologii do procesu evidence a práce s frontou pacientů. Tlačítkové verze nabízejí jednoduché a rychlé možnosti vstupu dat, zatímco dotykové verze poskytují moderní a interaktivní zážitek pro uživatele.