01

Evipa MARY ANN

Chcete-li dopřát pacientům jednoduché odbavení, přiřadit každému pořadový lístek a následně provádět vyvolávání prostřednictvím obrazovky, tak je pro vás Marry Ann tou správnou volbou.

Plně dotykové prostředívíceúrovňová evidence a nezávislé fronty. Ideální pro velké provozy s možností vyvolávání pacientů a jejich distribucí do různých ordinací či ambulancí.

Evipa Touch

ideální pro

Samostatný lékař

Umíme vytvořit menu na míru, můžete si zvolit počet tlačítek i vícejazyčné provedení. Menu lze vytvořit i víceúrovňově se složitějším členěním.

Poliklinika/Nemocnice

Z jednoho místa dovede obsloužit neomezený počet ambulancí a distribuovat pacienty do nezávislých front po celé nemocnici.

Spřátelené ordinace

Spojte se s kolegou z vedlejší ordinace a pořiďte si Evipu dohromady, rozdělte si pořizovací náklady a využívejte výhod, které Evipa přináší.

vlastnosti

02

Pacient vloží kartu

  • Příchod pacienta

Pacient ihned po příchodu do čekárny vloží jakýkoliv osobní doklad (kartička zdravotní pojišťovny, občanský či řidičský průkaz i jiné) zcela libovolným způsobem do terminálu Evipa. Terminál doklad nasnímá a údaje zpracuje.

Obsluha je dokonale jednoduchá a zvládne ji každý pacient.

Údaje z dokladů jsou digitalizovány a doplněny o informace jako jsou čas příchodu, důvod návštěvy a délka čekání. Následně jsou šifrovaně distribuovány do příslušné fronty na počítač do ordinace lékaře.

03

Zvolí důvod návštěvy

  • Výběr z možností

Tato verze terminálu Evipa umožňuje upřesnit důvod návštěvy pomocí voleb na dotykové obrazovce. Pacient dostane na výběr z vámi předem zvolených možností a vybere tu, která odpovídá jeho potřebám.

Tlačítka i rozložení dotykové obrazovky lze zcela přizpůsobit potřebám konkrétního lékaře, ordinace či kliniky. Nabízí se více úrovňové volby i jazykové mutace. 

04

Tisk štítku

  • Tisk pořadových lístků

Pacientovi se vytiskne lístek s pořadovým číslem. Může být náhodný pro zachování možnosti libovolně vyvolávat nebo pořadový. Identifikátor na lístku může být i zcela anonymní.

Pacientovi se vrací doklad s informací, že byl úspěšně přihlášen. V ordinaci o něm už vědí a může se v klidu posadit. To je kouzlo vědomého čekání.

Celý proces je velmi jednoduchý a intuitivní. Pacienti nejvíce oceňují, že už o nich v ordinaci vědí a mají zajištěno spravedlivé pořadí.

05

Vyvolání pacienta

  • Vstupte, prosím

Pacient může být vyzván ke vstupu do ordinace několika způsoby, a to  prostřednictvím vyvolávací obrazovky v čekárně, za pomoci speciálního mikrofonu či klasicky – sestra výjde do čekárny a vyvolá pacienta dle pořadového lístku.

Možnosti vyvolání pacienta jsou závislé na pořízených doplňcích Evipa.

Obrazovek, na kterých se zobrazuje pořadí pacientů, může být více. Lze na nich zobrazit i více front a distribuovat tak pacienty po celé klinice či nemocnici.

05

Mám přehled

Vy máte všechny informace o čekajících pacientech na jednom místě a kdykoliv na očích.
Co vše díky automatickému přihlášení víte?
Počítač s evidencí příchozích pacientů

06

Kompatibilní doplňky

vyvolávání
pacientů

ozvučení
čekárny

vyvolávání
obrazovkou

otevírání
dveří

multimediální
prezentace

mobilní
stojan

07

Srovnání modelů

Fronta pacientů
Libovolné vkládání dokladů
Čtení libovolných dokladů
Nezávislá na AIS
Statistiky o pacientech
Multimediální obsah
Nástěnka
Kompatibilní doplňky
Důvod návštěvy
Více úrovní voleb a ambulancí
Modul tisku identifikátorů (lístků)
Hi-Tech čtecí jednotka
Cena* 56 000,– 61 000,– 69 000,– 87 600,–

Základní roční licence SIL

 

6 534,–

Více informací

6 534,–

Více informací

6 534,–

Více informací

6 534,–

 

*Cena zahrnuje: Terminál Evipa | Aplikace Evipa pro neomezený počet počítačů | Odborná instalace technikem firmy Medingo | Zaškolení k obsluze | Zprovoznění komunikace | Doprava | DPH

Nadstavbové licence SIL (na základě individuální konfigurace) dle ceníku zde.

Realizace systémů Evipa

Chcete ještě více zvýšit komfort Vaší práce, zútulnit čekárnu a pacientům zpříjemnit čekání?

Vyhovíme požadavkům malých ordinací, ale zvládneme i velké provozy klinik a nemocnic.
Kontaktujte nás a společně vybereme vhodné řešení právě pro Vás. 

Vyzkoušejte Evipu MARY ANN

Připravíme pro Vás Evipu na míru a vy si ji nezávazně vyzkoušíte po dobu 14 dní.